«Барселона» обіграла «реал» - 4: 3

Відмінний футбол побачили вболівальники каталонської «Барселони» і мадридського «Реала». Іньєста забив гол вже на 7-й хвилині, потім бенз спочатку зрівняв рахунок, а потім вивів «Реал» вперед. Мессі не дав суперникам закінчити тайм з пріоритетами і зрівняв шанси: 2: 2 за підсумками першої половини гри.

Відео: Повний триндец і ХТО ВИНЕН ?! 4 нічиї Реал Мадрида підряд | і Сельта обіграла Барселону 4: 3

Після перерви Роналдо забив м`яч з пенальті. «Вершкові» знову попереду. На жаль, скоро вони самі пропустили пенальті, призначеного через фолу Серхіо Рамоса проти Неймара. потім 11-ти метровий хет-трик Мессі і ... 4: 3, «Барселона» святкує перемогу!
Тепер «Барса» відстає всього на один клуб від фаворитів чемпіонату Італії - «Реала» і «Атлетіко».

Відео: Реал Мадрид - Барселона 0: 4 ПОВНИЙ ОГЛЯД МАТЧУ HD. Прімера 15-16. 12 тур

Півзахисник «Барселони» Хаві не погодився з Роналду в оцінці важливості видалення Рамоса для перемоги на суперниками: «Роналду помиляється в плані того, що на результат матчу вплинуло рішення судді видалити Рамоса. Ми грали краще, і рахунок на табло це доводить. Говорячи про неправильне суддівство, можна згадати і про призначене нам пенальті через фолу Алвеса на Кріштіану. Давайте краще говорити про футбол ».

Що стосується Кріштіану Роналду, то нападник Реала, сильно незадоволений суддівством матчу і діями головного арбітра Ундіано Мальєнко, який призначив три пенальті в ворота іспанського клубу і видалив їх захисника.

Відео: Resumen | Highlights Real Madrid (3-4) FC Barcelona - مباراة ريال مدريد وبرشلونة - EL CLÁSICO - HD

«Арбітр зробив дуже багато необов`язкових помилок, судив дуже нервово. Багато хто не хотів нашої перемоги. А зараз bdquo-Барселонаldquo- може продовжити боротьбу за чемпіонство », - заявив Рональду в інтерв`ю. Перемога «Реала» в цьому матчі збільшила б відрив від «Барси» до 7 очок.