Неймар оформив дубль і вивів «барселону» в фінал кубка короля - відео голів

Перемога «Барселони» над «Вільярреалом» виявилася непростою: незважаючи на підсумковий рахунок 3: 1: матч вийшов конкурентним і захоплюючим. Гарсія Тораль, головний тренер програв «Вільярреала» сказав після матчу, що «пишається своїми підопічними» - в його команді добре показали себе такі сильні гравці, як Дос Сантос або наш співвітчизник, атакуючий півзахисник Денис Черишев. Хто знає, чим закінчився б матч, не грай «Барселона» в більшості?

Півфінал Кубка Короля (Кубок Іспанії з футболу) складався так: гру відкрив майже миттєвий гол Неймара (третя хвилина!). Потім же футболісти «Барси» заледащіли і розслабилися, і в першому таймі «Вільярреал» виглядав більш активним. На 39-й хвилині Дос Сантос зрівняв рахунок. До середини другого тайму було незрозуміло, хто ж все-таки вийде в фінал?

Однак на 65-й хвилині сильний гравець «Вільярреала», півзахисник Томас Піна, грубо порушив правила і був вилучений з поля. Його товаришам довелося завершувати матч вдесятьох ... Граючи в більшості, така команда, як «Барселона», не могла не перемогти.

Вже на 73-й хвилині Суарес вивів «Барсу» вперед: 2: 1! Всього за кілька хвилин до фінального свистка Неймар забив свій другий м`яч і поставив крапку в матчі.

Відео голів та гострих моментів:

У фіналі Кубка Короля «Барселона» зустрінеться з командою «Атлетик Більбао». Відбудеться це нескоро, тільки 30 травня.

«Синьо-гранатові» вигравали цей турнір частіше, ніж будь-який інший іспанський клуб: 26 раз.