Капітан ска залишився без подарунків: відео голів

Вчора, 15 квітня, в Петербурзі, відбувся третій хокейний матч за Кубок Гагаріна між петербурзьким СКА і казанським «Ак Барсом». В цей же день капітан команди, Ілля Ковальчук, святкував 32-й день народження. Легко передбачити, на який подарунок капітан так розраховував. Третя перемога впритул наблизила б його клуб до першості і зробила б перемогу практично неминучою. Адже СКА вже провчив казанців в двох гостьових зустрічах, 11 і 13 квітня. Можливо, підопічні В`ячеслава Бикова розслабилися, тому що результат третього матчу був іншим.

Петербуржці дуже чекали цього дня, квитків дістати було неможливо. Робили все, що від них залежало, і хокеїсти. СКА відкрив рахунок вже в першому періоді (гол Тоні Мортенссона) і вів до початку третього. Як часто трапляється, казанці зробили ривок ближче до кінця матчу. На 47-й хвилині Євген Медведєв з «Ак Барса» зрівняв рахунок. Справа вирішилося на останніх хвилинах, (55:55), коли другий гол забив Олександр Світов. Зрівняти рахунок петербуржці не змогли.

У підсумку рахунок перемог і поразок між СКА та «Ак Барсом» - 2-1. І переможця у фінальному протистоянні назвати складно.