Після виїзного матчу з "ак барсом" ска веде у фінальній серії кубка гагаріна

Сьогодні в Казані почалася фінальна серія хокейних матчів на Кубок Гагаріна. На льоду зійшлися команди СКА і «Ак Барса». Гості показали неймовірно живу гру, на відміну від своїх суперників, що в підсумку і забезпечило їм перемогу. І це незважаючи на те, що питання, хто ж буде грати в фіналі - ЦСКА або СКА - довгий час залишалося відкритим.

Можливо, на бадьорий настрій пітерців в якійсь мірі вплинула ейфорія від перемоги в дуелі з «армійцями», або ж дали бажаний результат тактичні дії тренера команди В`ячеслава Бикова, який замінив Петра Хохрякова на Віктора Тихонова і чітко вибудував лінію оборони.

Однак відкрити рахунок СКА вдалося тільки, реалізувавши більшість в кінці першого періоду: відзначився Артемій Панарін. А ось у другому періоді господарі пропустили протягом сорока секунд відразу дві шайби в свої ворота. Спочатку майстерно розіграли контратаку Ілля Ковальчук і Патрік Торесен, в результаті якої останній закинув навіть з незручної руки, а потім просто віртуозно зіграв Євген Дадонов, витончено переграв голкіпера і фактично злам «Ак Барс», довівши розрив в рахунку до 0: 3.

На 46-й хвилині четверту шайбу в ворота підопічних Зінетулой Білялетдінова відправив Вадим Шипачьов.

І лише це змогло протверезити хокеїстів «Ак Барса», ніби прокинулися в решту 10 хвилин матчу. На 51-й хвилині при грі в більшості зміг скоротити відставання в рахунку Джастін Азеведу, дуже своєчасно підставив ключку. А за пару хвилин до свистка зумів допомогти своїй команді Степан Захарчук. Правда, це не врятувало господарів поля від поразки - 4: 2 на користь пітерців, і СКА веде у фінальній серії Кубка Гагаріна.