Битва за кубок гагаріна: перший матч виграв ска, відео голів

Петербурзький хокейний клуб СКА відкрив рахунок в серії фінальних матчів за Кубок Гагаріна. 11 квітня, на своїй території, в Казані, «Ак Барс», який здавався фаворитом, зазнав поразки з рахунком 4: 2. Не врятував казанців навіть воротар-швед Андерс Нільссон, який вважається кращим воротарем турніру. При цьому гості майже до самого конча матчу зберігали «сухий» рахунок.

Серію голів відкрив в кінці першого періоду Артемій Панарін. На початку другого (21-я хвилина) шайбу в ворота «Ак Барса» забив Патрік Торесен. На наступній хвилині Євген Дадонов забив ще одну шайбу. Після наступного гола на 46-й хвилині (Вадим Шипачьов) СКА вів з образливим для господарів рахунком 4: 0. І тільки на останніх хвилинах казанці мобілізувалися: відповідні голи забили Джастін Азеведо і Степан Захарчук.