Хокейний клуб «чикаго» виграв кубок стенлі, відео

Вчора, 15 червня, завершилася серія фінальних матчів «Тампа-Бей Лайтнінг» і «Чикаго Блекхокс». Чиказькі «яструби» на своїй арені завоювали Кубок Стенлі в шостий раз в своїй історії. Останній раз удача усміхалася клубу в 2010 і 2013 роках.

Два фіналіста провели серію матчів до чотирьох перемог, і перед початком фінального протистояння загальний рахунок був 3-2. Команди грали обережно, розуміючи, що ціна помилки буде висока. Тому зустріч виявилася небагатій на голи. Шайби у ворота «Тампа-Бей» закинули Данкін Кіт (на 38-й хвилині) і Патрік Кейн (на 55-й хвилині). Ворота господарів залишилися нерозпечатаними.

Відеоогляд фінального матчу:

Після гри Данкін Кіт отримав приз як найцінніший гравець плей-офф НХЛ. Наш заокеанський форвард Микита Кучеров, який грав за «Тампа», в фіналі відзначитися не зміг, проте зайняв почесне третє місце серед усіх бомбардирів останнього сезону плей-офф НХЛ. У нього 10 голів і 12 передач, разом 22 очка.