"Ліверпуль" по пенальті вийшов в 4-й раунд чемпіонату на кубок англійської ліги: відео

У третьому раунді чемпіонату на Кубок Англійської ліги футболісти «Ліверпуля», які грають у прем`єр-лізі, з великими труднощами змогли обіграти клуб четвертого дивізіону «Карлайл Юнайтед». Перший гол в ворота суперника забив форвард Денні Інгс, проте всього через 10 хвилин Дерек Асамоа зрівняв рахунок на табло.

Більше в основний і додатковий час відзначитися ні тієї, ні іншої команди не вдалося. Переможець матчу виявила лише серія пенальті: 3-2 на користь «Ліверпуля», резервний голкіпер якого Адам Богдан тричі відбив пенальті, забезпечивши своїй команді заповітний пропуск в четвертий раунд.

Ще одна суттєва втрата ліверпульців: серйозну травму отримав захисник Деян Ловрен, який залишив поле на 120-й хвилині зустрічі на носилках і з кисневою маскою на обличчі. Скільки часу знадобиться хорвату на відновлення і чи зможе він взяти участь в найближчому матчі, поки неясно. У тренерському штабі «Ліверпуля» сподіваються на краще.