"Зеніт" ледь не програв на своєму полі "рубіну": відео

12 квітня в Санкт-Петербурзі провели домашній матч в рамках 23-го туру російської футбольної Прем`єр-ліги команди «Рубіна» і «Зеніту».

Пітерці не змогли обіграти на своєму полі гостей. Відкрив рахунок Ельміра Набиуллин, який забив на 5-й хвилині зустрічі. І лише з пенальті, призначеного на 48-й хвилині, Халк зумів зрівняти рахунок і врятувати «синьо-білих» від поразки.

Додамо, що в ході матчу вперше з листопада минулого року вийшов на поле 32-річний Олександр Кержаков, замінив на 87-й хвилині Данні. Однак його обвідний удар по воротах влучив у поперечину, так що рахунок залишився нічийним - 1: 1.

Таким чином, «Зеніт» набрав 55 очок зберігши лідерство в чемпіонаті. Друге місце утримує «Краснодар» (47 очок). ЦСКА, у якого поки 43 очка і третя позиція, готується до свого завтрашнього матчу проти «Амкара», який пройде в Пермі.

Решта місць в турнірній таблиці чемпіонату на сьогоднішній момент розподіляються так: