Зеніт переміг псв в 1/16 ліги європи: огляд матчу з відео

Дуже нелегку перемогу здобув «Зеніт» над нідерландським клубом в першому матчі 1/16 Ліги Європи. Матч був гостьовим. Команда ПСВ останнім часом перебувала на підйомі - на чемпіонаті Голландії вона виграла 10 ігор поспіль. Але європейський чемпіонат - це, звичайно, інший рівень, і тут голландців чекало розчарування.

«Зеніту» було важко. Противник володів м`ячем 57 хвилин ігрового часу, а перші 20 хвилин матчу так сильно пресингував петербурзьку команду, що здавалося, гол ось-ось станеться. І все-таки Віллаш-Боаш прекрасно збудував захист, його підопічні працювали як годинник. Грамотно діяв воротар Юрій Лодигін, відбивши небезпечні м`ячі.

До середини матчу голландці втомилися, а «Зеніт» почав посилювати тиск. Синьо-блакитні постійно створювали небезпечні ситуації. І ось на 64-й хвилині чудовий Халк забив гол! Допоміг йому півзахисник Мігель Данні, який і довів м`яч до штрафної, Халку залишилося тільки пробити з безпрограшної позиції.

Голландці відігратися так і не змогли, хоча весь час рвалися в штрафну синьо-біло-блакитних.

Напруга дійшло до межі. Тренер Віллаш-Боаш був навіть вилучений з матчу в доданий час. І все-таки його хлопці справу свою доробили і виграли з рахунком 1: 0.

Відеоогляд матчу:

Правда це ще не кінець! Друга зустріч відбудеться 25 лютого в Петербурзі. Якщо все пройде нормально, Зеніт вийде в 1/8 фіналу.