«Зеніт» програв перший матч в лізі чемпіонів

«Зеніт», вже відвик від невдач, зазнав вчора своєї першої поразки в матчі групового етапу Ліги чемпіонів. Правда на результатах команди це не відіб`ється, адже всі попередні п`ять зустрічей завершувалися тріумфальними перемогами. «Зеніт» залишився на першому місці в своїй групі і впевнено вийшов у плей-офф. Тепер головне - не програвати в плей-офф!

На 18-й хвилині нападник «Гента» Лоран Депуатр переграв воротаря гостей Юрія Лодигіна і забив гол. Рахунок зрівняв на 65-й хвилині Артем Дзюба. Але, на жаль, до кінця матчу господарі вирвалися вперед і змогли перемогти «Зеніт» на своєму полі з рахунком 2: 1.

Треба відзначити, що на цей раз команда Віллащ-Боаша грала в ослабленому складі: не було ні Халка, ні Акселя Вітселя, ні Ігоря Смольнікова.