Після двох перемог "зеніт" очолює турнірну таблицю в своїй групі ліги чемпіонів

Вчора вболівальники пітерського футбольного клубу «Зеніт» тріумфували по праву: в груповому етапі Ліги чемпіонів «синьо-білі» піднялися на перше місце в турнірній таблиці в групі Н завдяки перемозі над бельгійським «Гентом».

Шанс відкрити рахунок у «Зеніту» з`явився вже на 18-й хвилині, однак реалізувати його недавно перейшов з "Спартака" форварду пітерської команди Артему Дзюбі не вдалося. Однак через чверть години м`яч все ж опинився в воротах бельгійців: Дзюба забив-таки гол в цій зустрічі, замкнувши навіс Халка головою.

Хоча в другому таймі «Гент» вдалося на 65-й хвилині зрівняти рахунок, через пару хвилин Олег Шатов знову вивів свою команду вперед - з подачі того ж Халка

Незважаючи на безперервні атаки і явний пресинг з боку гостей, більше жодного моменту реалізувати їм не вдалося. Підсумковий рахунок зустрічі 2: 1 на користь «Зеніта».

Наступний свій матч в рамках групового етапу Ліги чемпіонів «синьо-білі» проведуть на своєму полі 25 жовтня. На стадіоні "Петровський" їм доведеться зустрітися з футболістами французького клубу "Ліон". Початок матчу «Зеніт» - «Ліон» - в 21-45 за московським часом.