Ска перервав безпрограшну серію, обійшовши по буллітам "нафтохімік"

Санкт-петербурзькому хокейному клубу СКА вчора нарешті вдалося перервати безвиграшну серію, здобувши в черговому матчі регулярного чемпіонату КХЛ перемогу по буллітам над Нефтекамськ «Нафтохіміком».

Першу шайбу в цій зустрічі закинув на 14-й хвилині Антон Бурдасов Антон Вікторович. Зрівняти рахунок господарям поля вдалося лише у другому періоді: відзначився Ігор Полигалов. На 43-й хвилині Ілля Ковальчук знову вивів свою команду вперед, для якого забита шайба стала ювілейною 100-й за рахунком в матчах на вищому рівні за російські хокейні клуби.

Але рахунок зрівнявся практично відразу ж - відзначився забитою шайбою на 44-й хвилині Павло Куликов.

Ще через пару хвилини зміцнив лідерство СКА Євген Дадонов, довівши рахунок на табло до 3: 2 на користь свого клубу. Однак до закінчення основного часу «Нафтохіміка» вдалося відігратися - на 57-й хвилині закинув шайбу в ворота пітерців Олександр Китаро.

Підсумок зустрічі вирішив переможний буліт Олександра Барабанова. Підсумковий рахунок 4: 3, і перемога залишилася за СКА.