Матч ска-цска: так хто ж вийшов у фінал кубка гагаріна?

Квитки на цей матч були розкуплені за 15 хвилин. Не вистачило місць навіть журналістам, яким, в більшості, довелося дивитися телетрансляції. Вчора ввечері в Льодовому спортивному комплексі ЦСКА, в фіналі Західної конференції Кубка Гагаріна зустрілися найсильніші клуби: московський ЦСКА і петербурзький СКА. Матч пройшов у впертій боротьбі. Якби всі забиті голи були зараховані, результат зустрічі змінився б.

Перша шайба у ворота СКА потрапила вже на другій хвилині матчу. Арбітр подивився повтор ... і скасував її. Москвичі на трибунах були незадоволені. А петербуржці активізувалися і стали забивати у ворота ЦСКА. Авторами голів були Ілля Ковальчук і Євген Дадонов.

Потім удача посміхнулася і господарям. Голи забивають Олександр Радулов і Стефан Да Коста, зрівнявши рахунок. Але гості-петербуржці знову вириваються вперед: шайбу в ворота ЦСКА відправляє Патрік Торесен. Москвичам дуже швидко вдалося було зрівняти рахунок - але гол знову не зарахували.

Підсумок - 3: 2, перемога СКА. так підопічні В`ячеслава Бикова вперше вийшли в фінал Кубка Гагаріна. Попереду - матч з казанським «Ак Барсом».

Хокеїсти ЦСКА теж проявили себе гідно і зробили, що могли. Особливо виділяють гру Олександра Радулова. Але москвичам на цей раз не пощастило.