Цска лідирує в рейтингу після півфіналу кубка гагаріна

Армійські хокейні клуби, ЦСКА і СКА, букмекери називали фаворитами турніру КХЛ. В очній зустрічі ЦСКА довели, що вони явно фаворітестее будуть. У півфіналі Кубка Гагаріна московський клуб обіграв колег з Пітера з рахунком 3: 2 (0: 1, 1: 0, 1: 1, 0: 0, 0: 0, 1: 0) в третьому овертаймі.

У складі СКА відзначилися Євген Дадонов і Артемій Панарін. У господарів зустрічі закинули шайби Микита Зайцев та Роман Любимов (дубль).

Рахунок міг бути і 4: 1. Друга шайба пітерців виглядала спірною, але все-таки була зарахована суддями після відеоперегляду. А в другому овертаймі гості заробили булліт, але Роман Червенок з ЦСКА не зміг його реалізувати.

Втім, москвичі теж не завжди грали в чесний футбол. За поштовх суперника в борт видалили нападника Максима Мамина. Правда, у другому овертаймі теж саме зробив форвард СКА Мортенссон, який також відправився відпочивати.

Капітан СКА Ілля Ковальчук в грі не набрав жодного очка. У зустрічах з ЦСКА він запам`ятався тільки ударом ключкою по нозі Радулова в першу зустріч клубів. А ось Радулов явно показав себе справжнім лідером.