Ска розгромив цска з рахунком 6: 2 в гостьовому матчі 1/2 фіналу за кубок гагаріна

Відео: Петербурзький СКА в 7м матчі півфінальної серії Кубка Гагаріна обіграв ЦСКА з рахунком 3: 2

Вчора петербурзький хокейний клуб СКА у відповідному гостьовому матчі серії півфіналів за Кубок Гагаріна розгромив ЦСКА з рахунком 6: 2. Помітно, що СКА ігралсільнее, ніж в попередніх зустрічах.

Відео: Масова бійка в матчі ЦСКА - Йокеріт

У команді СКА відзначилися який оформив дубль Артемій Панарін, який відкрив рахунок на 9-й хвилині, а також Євген Панарін, який відправив ще дві шайби у ворота суперника. Після першої перерви ЦСКА вдалося відіграти одну шайбу: реалізував більшість Олександр Радулов, виникло після видалення Іллі Ковальчука. Однак незабаром розрив в рахунку відновився завдяки Андрію Кутейкін, який забив у середині другого періоду. І знову вдається ЦСКА відіграти одну шайбу. Допоміг своїй команді Стефан да Коста, реалізувавши більшість. Після цього ЦСКА перехопив ініціативу і був близький до того, щоб зрівняти рахунок, проте друга пропущена шайба від Дадонова не дозволила цьому статися.

Відео: CSKA @ SKA 01/04/2015 Highlights / СКА - ЦСКА 4: 1 / Захід, Фінал, в серії 1: 3

Довершив справу Антон Бурдасов Антон Вікторович, який за рахунку 5: 2 красиво відправляє переможну шосту шайбу в ворота ЦСКА. Підсумок зустрічі 6: 2 на користь петербуржців, а загальний рахунок у серії став 3: 2 - з мінімальним відривом веде поки ЦСКА, при тому що після перших трьох матчів серії рахунок був 3: 0, і армійцям залишалося виграти лише в одній зустрічі для виходу в фінал.

Наступний матч пройде 5 квітня в Санкт-Петербурзі в 18-00.

Відео: Найкращі моменти Фіналу Кубка Гагаріна 2016

Іншу пару півфіналістів утворюють «Ак Барс» і «Сибір». Рахунок зустрічей - 3: 1 на користь «Ак Барса».