Хк цска переміг «металург», відео голів

Фінальна серія Кубка Гагаріна могла сьогодні завершитися. У разі перемоги, «Металург» набрав би 4 очка, що вирішило б суперечка про лідерство. Однак яскрава гра армійців продовжила протистояння. ЦСКА зрівняв рахунок перемог: 3: 3. Все вирішиться в сьомому фінальному матчі.

ЦСКА у вчорашній грі виглядав набагато переконливіше свого суперника. У першому періоді ворота «Металурга» вразив Михайло Юньков, у другому - Іван Телегін. Однак в третьому періоді, після вилучень гравців ЦСКА, магнітогорци Ян Коварж і Кріс Лі зрівняли рахунок.

Справа вирішилося в овертаймі. Ще одна шайба у ворота ЦСКА принесла б «Металургу» побуду і в матчі, і в Кубку Гагаріна. Але сталося так, що нападаючий ЦСКА Михайло Юньков вразив ворота «Металурга» вже вдруге за гру. Загальний рахунок у матчі - 3: 2.

Доля Кубка Гагаріна визначиться під час сьомої зустрічі.