Цска вийшов у фінал кубка гагаріна

Серія півфінальних матчів між московським ЦСКА і петербурзьким СКА закінчилася переконливою перемогою хокеїстів з Москви. У гостьовому матчі 28 березня ЦСКА знову переміг (з рахунком 2: 1). СКА вів велику частину зустрічі (гол Івана Телегіна на 10-й хвилині), але незадовго до закінчення матчу рахунок зрівняв Антон Бєлов. Переможець визначився на початку овертайму, коли інший москвич, Сергій Андронов, забив ще один гол у ворота СКА.

Таким чином, московські армійці вийшли у фінал Кубка Гагаріна, здобувши перемоги в чотирьох матчах півфінальної серії (без жодної поразки).

Хто буде суперником ЦСКА, поки не ясно: уфимський "Салават Юлаєв" і магнітогорський «Металург» ще не з`ясували, хто сильніший.