«Кубань» переграла цска і вийшла у фінал, відео голу

У краснодарських футбольних уболівальників вчора було свято. Вперше команда «Кубань» вийшла в фінал Кубка Росії. 29 квітня, в домашньому матчі, «Кубань» переграла ЦСКА. До середини другого тайму лідер не був визначений. Нарешті, на 71-й хвилині гол у ворота Акінфєєва забив Угу Алмейда. Футболісти ЦСКА так і не змогли відповісти, скільки не стараються: армійці програли з рахунком 1: 0.

Леонід Слуцький, головний тренер ЦСКА, відніс невдачу на рахунок «суддівської помилки».

Команді ЦСКА вже другий рік поспіль не щастить в півфінальних зустрічах з краснодарськими клубами (у 2014 році клуб програв «Краснодару» в півфінальному матчі національного Кубка).

Що ж стосується «Кубані», то для неї такий успіх безпрецедентний. Ця команда має довгу, 87-річну історію (заснована в 1928 році як футбольний клуб краснодарських чекістів), але в Вищу лігу вона в перший раз потрапила тільки в 1980 році і лише в 2009 міцно закріпилася в першому ешелоні нашого футболу.

У фінальному матчі Кубка Росії зустрінуться «Кубань» і московський «Локомотив».