Хк ска переміг цска в драматичному матчі

Хокейний матч-дербі між московськими і петербурзькими армійцями пройшов вчора в Санкт-Петербурзі. Хокеїсти московського ЦСКА змогли забити три шайби в продовженні трьох хвилин, але все-таки розгромно програли.

Особливо динамічним був перший період: на шостий і сьомий хвилині по голу забили петербуржці Павло Дацюк і Микита Гусєв. Вже на дев`ятій хвилині їм відповів москвич Сергій Андронов, а на десятій і одинадцятій легіонер Грег Скотт оформив дубль і вивів ЦСКА вперед.

Таким чином, протягом шести хвилин було забито п`ять голів.

Москвичі лідирували до середини матчу. Однак в кінці другого періоду стався перелом: хокеїсти СКА стали забивати. По одній шайбі забили Максим Чудінов і Динар Хафізуллін, пізніше відзначилися Євген Дадонов і Ілля Ковальчук. Команда Знарка тріумфувала: матч завершився з рахунком 6: 3 на користь СКА.

Ця гра чудова і те, що воротар СКА Ігор Шестеркін віддав дві результативні передачі.