Петербурзький ска розгромив московське «динамо», відео

Санкт-петербурзький хокейний клуб СКА здобув впевнену перемогу над московським «Динамо» в гостьовому матчі і вийшов вперед у серії чвертьфінальних ігор Кубка Гагаріна. Зустріч пройшла в «ВТБ Льодовий Палац» і завершилася тріумфом петербуржців, рахунок - 4: 1.

При цьому перший тайм результатів не приніс, а в середині гри на перший гол СКА (Хафізулін) динамівці відповіли іншим забитим голом (Горовиков). Однак потім стався перелом у матчі, і петербурзькі армійці творили на льодовому полі, що хотіли. Мозес, Гусєв і Коскіранта забили по шайбі у ворота «Динамо».

Треба відзначити, що в складі СКА була відсутня головна зірка команди, Ілля Ковальчук.

Відео яскравих моментів матчу:

СКА вийшов в лідери серії з рахунком 3: 2. Наступний матч серії пройде 17 березня.