5: 2 - «Северсталь» переграла московське «динамо» з великим відривом: відео голів

Хокей любить несподіванки. Хто міг передбачити, що поточний чемпіон Росії, московське «Динамо», завершить серію переможних ігор, отримає клацання по носу від команди-аутсайдера?

Команда «Северсталь» не може - не могла до вечора 24 грудня! - похвалитися в хокейних матчах КХЛ особливими успіхами. Команда з Череповця займає в Західній конфедерації тільки 12 місце, в дивізіоні Тарасова вона і зовсім найостанніша. Що ж стосується московського «Динамо» ... чи потрібно подавати цей хокейний клуб?

Ніхто заздалегідь не знав, що чекає москвичів на території противника, в Череповці.

Перший період динамівці проспали, і «чорно-жовті» череповчани на шостій хвилині раптом відкрили рахунок.

Москвичі відігралися за другий період, навіть вирвалися вперед. Голи забили мартіньш карсумс і Єгор Дугін. Втім, господарям незабаром вдалося зрівняти рахунок.

Початок третього періоду динамівці як і раніше грали добре. Був рахунок 2: 2. А потім почався розгром ...

Три шайби хокеїсти «Северстали» відправили у ворота «біло-блакитних». 5: 2!

Відео матчу і голів:

Команда-чемпіон розслабилася і пропустила всі що можна. Серія з декількох перемог московського «Динамо» перервався. Можливо, зіграв роль перерву через гру національної збірної на Кубку першого каналу. Там травму отримав кращий воротар «Динамо» Єременко. Якби він вийшов на лід, розгрому на льодовому полі можна було б, напевно, уникнути.

Що ж стосується гравців «Северстали», то одну шайбу забив Павло Чернов, але в іншому творцем фантастичною перемоги став шведський хокеїст Андреас Турессон.