Волейболістки з краснодарського «динамо» виграли кубок росії

Вчора ввечері в Краснодарі після вельми напруженою порьбе волейболістки місцевого клубу «Динамо» переграли «Омічка». Зустріч почалася на користь «Омічка» - ця команда останнім часом знаходиться на підйомі, в півфіналі вона навіть здолала волейболісток з Казані - абсолютного чемпіона і найсильніший жіночий волейбольний колектив Росії.

Однак вчора удача відвернулася і від «омских кішок» - або, може бути, цьому посприяли краснодарські вболівальники?

Першу партію виграла «Омічка». Після другої партії тренер гостей був навіть вилучений з тренерського містка за лайку на адресу суддів, які віддали перемогу господаркам. Третя партія знову залишилася за «Динамо». У четвертій гості відігралися, і справа дійшла до тай-брейка. І тут господині перемогли з рахунком 2: 3 (26:28, 25:22, 25:20, 19:25, 15:11).

Краснодар святкує перемогу!

У «Динамо» відзначилися Любов Соколова, Фернанда Гарай, у команди гостей яскраво грали Юлія Кутюкова, Маргарита Курило.

Отже, золото в руках у Краснодарського «Динамо», срібло завоювала «Омічка». Бронзою оволоділи волейболістки з Московського «Динамо».