«Омські кішки» стрибнули в фінал кубка росії

Вперше в історії волейбольна команда «Омічка» вирвалася в фінал Кубка Росії, обігравши в півфіналі, під час напруженої матчу, чинного чемпіона Росії, клуб «Динамо-Казань».

Відео: Прихована камера «Зеніт-ТВ»: фінал Кубка Росії

Цей бій перервав низку тріумфів казанських волейболісток, які робилися чемпіонками Росії чотири рази поспіль, в березні 2014 року здобули перемогу в Лізі чемпіонів, а в травні - в клубному чемпіонаті світу.

Здавалося, в першому сеті удача знову посміхається «Динамо» - казанські волейболістки перегравали «омских кішок» з рахунком 25:18, при цьому обидва супротивники показали високий клас гри.

Відео: Вконтакте Фінал 4-х Кубка Росії. 1/2 фіналу.

Потім чаша ваг стала схилятися на користь «Омічка». У другому і третьому сетах омські волейболістки брали гору з однаковим рахунком, 25:18. Боротьба тривала до самого кінця матчу, і в четвертому сеті «Омічка» перемогла з мінімальним розривом, 25:23. Головний тренер клубу, Роман Терзич, має всі підстави пишатися результатами своєї команди в грі проти суперчемпіона.

Відео: ЦСКА -

Наступний матч «омских кішок» відбудеться сьогодні, початок гри - о 19.30. Суперником «Омічка» знову стане команда «Динамо», але на цей раз не казанська, а краснодарська. Волейболістки краснодарського «Динамо» в півфіналі обіграли третій клуб «Динамо», з Москви (радянська епоха давно скінчилася, але до сих пір назви багатьох клубів здатні вразити своєю неповторністю та оригінальністю).

Чим би не закінчилася сьогоднішня зустріч, «Омічка» вже поставила особистий рекорд - адже раніше ця команда в загальноросійських змаганнях не доходила до фіналу і завойовувала тільки бронзу.

Відео: Вболівальники