В 1/16 фіналу кубка россии фк "спартак" здобув найбільшу перемогу з 1950-го року: відео

Вчора московський футбольний клуб «Спартак», який грав навіть не в найсильнішому своєму складі (На полі були відсутні Роман Широков, Дмитро Комбаров і Ромуло, яких головний тренер залишив в Москві для підготовки до матчу з «Зенітом»), буквально розгромив в матчі 1/16 фіналу Кубка Росії команду «Волга» з Нижнього Новгорода.

Уже після першого тайму рахунок на табло був 4: 0 на користь «червоно-білих»: відзначилися по дублю Зе Луїш і Івелін Попов. Останній раз подібне досягнення було зафіксовано в липні 2013 року в матчі проти «Динамо».

Однак і в другу 45-хвилинку зменшувати темп підопічні Дмитра Аленичева не збиралися.

На 51-й хвилині в черговий раз вразив ворота «Волги» Сердан Ташчи, потім на 62-й хвилині - Олександр Зотов. Остаточний рахунок зустрічі встановив на 70-й хвилині Арас Азбіліс: 7: 0 на користь «Спартака».

Дана перемога стала найбільшою в історії ФК «Спартак» з 1950 року, помітно підняв настрій уболівальникам. Противником «червоно-білих» по 1/8 фіналу Кубка Росії стане переможець матчу «Шинник» - «Кубань».