Вчора на матчі ска - динамо був встановлений новий рекорд

Відео: Після матчу

Вчора був встановлений новий рекорд відвідуваності нової арени «ВТБ Льодовий двороец» в Москві. Проведений в рамках чемпіонату КХЛ між командами «СКА» і «Динамо» (Москва) хокейний матч зібрав 10229 глядачів.

Відео: Динамо (Рига) 1: 6 СКА (всі голи і не тільки)

Гра виявилася неймовірно напруженою і непередбачуваною. За рахунку 0: 2 динамівці все ж зуміли відігратися і буквально вирвали перемогу, незважаючи на те, що в складі СКА вперше вийшов на лід знаменитий форвард Ілля Ковальчук, нарешті повернувся після травми коліна, отриманої в матчі проти «Торпедо».

Відео: СКА - Динамо Рига 2: 1 / SKA - Dinamo Riga 2: 1

Однак авторами забитих шайб в складі СКА стали Антон Бурдасов Антон Вікторович, який відкрив рахунок на 20 хвилині, та Єгор Яковлєв, ще раз вразив ворота господарів через 6 хвилин

Серед нападників в «Динамо» відзначилися Максима Пестушко (34-я хвилина), Мет Робінсон (36-я) і поставив фінальну крапку мартіньш карсумс (41-я), ніж точний удар в результаті і забезпечив перемогу московській команді.

Відео: 70 років СКА (після матчу СКА - Динамо, 08.12.16)

Повний розклад ігор хокейного клубу "Динамо-Москва" в сезоні 2015-2016 КХЛ можна подивитися на нашому сайті.