Динамівці переграли «андерлехт» і вийшли в 1/8 фіналу ліги європи, відеоогляд, голи

Приємне для російських футбольних патріотів подія відбулася вчора 26 лютого на «Арені Химки». Московське Динамо розгромило бельгійський клуб «Андерлехт» у другій, домашній зустрічі і продовжив боротьбу в Лізі Європи. Перший, гостьовий матч пройшов внічию, і перемогти в другому треба було обов`язково.

Матч виявився «валідольного». У першому таймі біло-блакитні програвали з рахунком 0: 1. На 29-й хвилині гол у ворота динамівців забив Олександр Мітровіч. Правда і наші футболісти провели ряд небезпечних атак, але всі вони закінчилися нулем.

У другому таймі стався перелом! Вже на 47-й хвилині Олексій Козлов зрівняв рахунок. А потім бельгійці покарали себе самі і збили з ніг Олександра Кокоріна в районі штрафного, суддя призначив досить спірне пенальті. Воротар «Андерлехта» Прото відбив було м`яч, але півзахисник Артур Юсупов вдало добив, і на 64-й хвилині клуб «Динамо» вирвався вперед.

Тепер уже гості з Бельгії стали «наздоганяючої» командою і без успіху намагалися зрівняти рахунок. Інтрига зберігалася до кінця. Перед фінальним свистком, в доданий час Кевін Кураньї поставив крапку в цьому протистоянні: воротар «Андерлехта» пропускає новий м`яч. І 3: 1, «Динамо» - переможець!