«Краснодар» обіграв «слован» і може вийти в плей-офф ліги європи, відеоогляд

Клуб «Краснодар» переграв словацький клуб «Слован» з сухим рахунком 2: 0. Матч проходив в рамках Ліги Європи (третій кваліфікаційний раунд). Ще одна перемога - і команда вирветься в плей-офф Ліги Європи.

«Слован» виграв у «Барселони» у фіналі Кубка володарів кубків в далекому 1969 році, але зараз кращі часи цього клубу позаду. Все ж в останній рік словацький клуб з Братислави зміг посилитися за рахунок нових гравців. Перемога над «Слованом» кубанців обрадувала, хоча і не була величезним сюрпризом.

Перший гол забив захисник «Краснодара» Андреас Гранквіст в доданий час в кінці першого тайму. Другий гол забив півзахисник Павло Мамаєв на 59-й хвилині. Було багато інших, нереалізованих моментів - «Краснодар» міг би забити набагато більше і в цілому виглядав сильніше, ніж словаки. Правда і футболісти «Слована» створювали біля воріт «Краснодара» дуже небезпечні моменти.

Попереду ще один матч в Братиславі, який і вирішить, хто грає в плей-офф Ліги Європи. У клубу з Росії шансів більше.