У першому раунді ліги європи "краснодар" знову не зміг обіграти "боруссію": відео

Вчора ввечері, 17 вересня, в групі С групового етапу Ліги Європи пройшла зустріч німецької «Боруссії» з російським «Краснодаром». Господарі поля, дортмундці, спочатку виявилися в наздоганяючому положенні: забитий Павлом Мамаєвому на 12-й хвилині гол у ворота «Боруссії» на якийсь час подарував уболівальникам краснодарців надію, якої, на жаль, не судилося збутися.

Вже на 45-й хвилині зрівняв рахунок Маттіас Гинтер, а остаточний рахунок матчу встановив Пак Чу Хо, який відзначився на 90-й хвилині: 2 - 1 на користь дортмундців.

Разом - вже третьої поразки «Краснодара» від «Боруссії» в трьох відбулися в рамках єврокубків зустрічах. Всього ж команда Олега Кононова, що дебютувала в Лізі Європи в минулому сезоні, провела вчора свою 17-у зустріч при наступній статистиці: 8 перемог, 4 поразки і 5 нічиїх.