Матч «краснодара» зі «слованом»: «краснодар» в лізі європи

Складний гостьовий матч футбольного клубу «Краснодар» зі «Слованом» в Братиславі вчора, 6 серпня, закінчився з рахунком 3: 3. Російська команда почала цю гру з дубля Павла Мамаєва, який забив голи вже на 8-й і 11-й хвилинах матчу, майже забезпечивши перемогу російському клубу. Все змінилося в другому таймі завдяки одному футболісту противника - Роберт Віттек. Він зробив хет-трик, забивши м`ячі на 54-й, 60-й і 77-й хвилині. Тепер «Слован» вів у рахунку. Наші відігралися «під завісу» - завдяки голу Федора Смолова з пенальті (на 90-й хвилині гри).

Перший, домашній матч проти «Слована» російський клуб виграв з рахунком 2: 0. Таким чином, за підсумком двох матчів, «Краснодар» вийшов в плей-офф Ліги Європи.