У матчі 8-го туру чемпіонату німеччини "бавария" розгромив "борусію": відео

Цими вихідними пройшов, напевно, найбільш очікуваний і, без сумніву, самий цікавий футбольний матч на першість Німеччини - чинного чемпіона світу з футболу. На поле вийшли гравці мюнхенської «Базар» і дортмундської «Боруссії», по праву вважаються найсильнішими командами Бундесліги, так що вболівальники очікували цікавого видовища і не прогадали.

Підопічні Гвардіоли вже в першому таймі відзначилися чотирма забитими м`ячами: оформив дубль Мюллер, який відкрив рахунок на 26-й хвилині. Він же збільшив відрив, реалізувавши на 35-й хвилині пенальті. Спробували відігратися дортмундці: скоротив відставання Обамейянг, через всього хвилину забивши «Баварії». Однак цей гол «Борусії» так і залишився єдиним по ходу цієї зустрічі, яка явно увійде в історію.

Протистояти натиску «Баварії» суперникам не вдалося: у другому таймі господарі поля ще 3 рази змогли вразити ворота противника. Оформив дубль Левандовскі, а також відзначився на 66-й хвилині Гетце, довершуючи розгром дортмундців. Підсумок матчу 5-1 на користь «Баварії», яка очолює турнірну таблицю. Для мюнхенців ця перемога стала 8-й за рахунком в цьому чемпіонаті.

«Боруссія» ж після поразки відстає від лідера турнірної таблиці на 7 балів.