Збірна німеччини розгромила бразильців з рахунком 7: 1: відео

Справжньою сенсацією в світі футболу став матч frac12- фіналу нинішнього чемпіонату світу між Бразилією і Німеччиною. Такого розгромного рахунку на табло на світових першостях бразильці не знали ніколи! Перший тайм зустрічі пройшов під щасливою зіркою Німеччини. Перший гол у ворота господарів поля на десятій хвилині забив Мюллер.

А на 22-й хвилині віртуозно забиває нападаючий німців Мирослав Клозе, для якого цей чемпіонат - уже четвертий в кар`єрі. Але навіть після другого пропущеного гола ситуація ще не здавалася катастрофічною. Однак німці не дали отямитися обороні бразильців і як Вдрукувати: 24 хвилина, рахунок 3: 0! Третій гол забиває Кроос. І все пару хвилин по тому той же Тоні Кроос відправляє в ворота збірної Бразилії четвертий м`яч! Трибуни, заповнені вболівальниками «жовто-зелених», ридають! Після такого розгрому у воротаря збірної бразильців буквально опустилися руки. І коли на 30-й хвилині практично в порожні ворота відправив черговий м`яч Хедіра, він тільки розводить руками від відчаю і неможливості переломити хід цієї фатальної для його команди зустрічі.

На перерву гравці розійшлися з неймовірним рахунком 5: 0 на користь Німеччини. Здавалося б, можна розслабитися і фактично святкувати перемогу. Однак відсиджуватися в обороні під час другого періоду німці не збиралися. І адже вдалося! Хоча в другому таймі бразильці виводять на поле свіжі сили: Раміреса і Пауліньо замість Халка і Фернандіньо і активно атакують ворота німців, Нойер блискуче відображає дві атаки намагаються оговтатися від удару бразильців. На 53-й хвилині Пауліньо пробиває в упор, але Нойер знову на місці. На 64 хвилині йде на відпочинок який встановив новий світовий рекорд Клозе - а на полі з`являється Шюррле. І вже через 5 хвилин забиває шостий гол! Однак на цьому він не зупиняється! Сенсаційний сьомий гол летить у ворота збірної Бразилії - знову від Шюррле. На бразильців шкода дивитися. Зламані вболівальники починають залишати трибуни. Хоча, напевно, даремно: в доданий час Оскар забив гол престижу (90 + 1rdquo-) - таке відчуття, що несподівано для себе самого.

Однак змінити що-небудь занадто пізно. Підсумок гри: 7: 1 і Німеччина у фіналі, а Бразилії чекає матч за третє місце з програші у зустрічі Нідерланди - Аргентина.