Збірна німеччини стала новим чемпіоном світу

Неймовірно напруженим вийшов фінальний матч чемпіонату світу з футболу-2014, що завершився в ніч з 13 на 14 липня на легендарному бразильському стадіоні Маракана. На полі зійшлися збірна Німеччини, яка розгромила в півфіналі господарів чемпіонату - бразильців, і збірна Аргентини, яка демонструвала протягом усього турніру стабільну і впевнену гру, хоча і без таких феєричних перемог, як у німців.

Сьогодні ж обидва суперники виявилися гідні один одного. Інтрига - хто ж в підсумку стане новим чемпіоном світу - зберігалася практично до останніх хвилин зустрічі.

В основний час жодній з команд не вдалося вразити ворота суперника, так що після минулих дев`яноста хвилин основного і трьох хвилин доданого арбітром часу рахунок як і раніше не був відкритий. І ось на 113-й хвилині зустрічі молодий німецький форвард, 22-річний Маріо Гетце, який став справжнім героєм збірної Німеччини, нарешті з подачі Шюррле забив такий довгоочікуваний м`яч в цій зустрічі! Незважаючи на що пішли контратаки аргентинців, врятувати цей матч їм не вдалося. Фінальний свисток - і збірна Німеччини на вершині світового тріумфу! Результат матчу 1: 0 на користь Німеччини. У збірної Аргентини - срібло.

Відео: Німеччина тріумфує після перемоги національної збірної на Чемпіонаті світу з футболу