Молодіжна збірна росії з хокею програла канаді на чемпіонаті світу

Молодіжна збірна Росії в першому матчі чемпіонату світу з хокею не змогла уникнути поразки. Збірної дістався найсильніший суперник - канадці. До середини другого періоду утримувався рівний рахунок, проте після 34 хвилини противники змогли забити кілька шайб, і підсумковий рахунок склав 5: 3 на користь канадців, господарів турніру. З росіян голи забили Кирило Капризів, Михайло Сергачев і Єгор Риков.

Команда Валерія Брагіна вийшла вчора на лід з траурними пов`язками через авіакатастрофу.

Молодіжний чемпіонат світу з хокею пройде з 26 грудня по 5 січня в Монреалі і Торонто, в матчах беруть участь гравці віком не старше 20 років.

Наступний противник російської молодіжної збірної - хокеїсти з Литви, матч відбудеться сьогодні.