Канада обіграла збірну європи на кубку світу з хокею

У новому матчі групового етапу Кубка світу з хокею команда Канади зустрілася зі збірною Європи і здобула впевнену перемогу. Сідні Кросбі відкрив рахунок вже на п`ятій хвилині, пізніше оформив дубль Джонатан Тейвз. Крапку в матчі поставив Логан Кутюр на останніх хвилинах. Європейці забили лише один гол престижу і поступилися Канаді з рахунком 1: 4.

В останньому колі групового етапу Кубка світу визначається пара півфіналістів. Канадці, що йдуть без поразок, вже зайняли перше місце в своїй групі А і зіграють в півфіналі зі збірною, яка зайняла друге місце в групі B. Такою командою може стати збірна Росії. В іншому випадку канадцям доведеться грати зі своїми молодими співвітчизниками (команда «молодих зірок» з Північної Америки).

Друга пара півфіналістів уже визначилася: збірна Європи виступить проти шведів.