Канадські хокеїсти виграли кубок світу в непростому матчі

Збірна Канади здавалася вчора «несправжньої» і мало не програла європейцям другий матч фіналу Кубка світу. Після впевненої перемоги в першому матчі «кленові листки» розслабилися і могли понести за це суворе покарання. Кудись зник стартовий натиск - «фірмове блюдо» канадських гравців. Уже на початку першого періоду європеєць Здено Хара забив гол, який міг би виявитися і останнім: протягом п`ятдесяти хвилин канадці не могли нічого зробити і програвали з рахунком 1: 0 (а у Європи були шанси зробити цей розрив більш серйозним).

Тільки за дві хвилини до кінця канадець Патріс Бержерон врятував свою збірну від поразки. Здавалося, тепер овертайм неминучий, однак за 40 з невеликим секунд до фінальної сирени Бред Маршанд забив «золотий гол» і подарував Канаді Кубок світу.