Молодіжна збірна росії програла в першому матчі суперсерії

Сьогодні вранці відбувся перший матч в Суперсеріі між молодіжними збірними командами Росії та Західної хокейної ліги (WHL). На практиці команда Західної ліги була представлена, в основному, канадськими гравцями. Так що цю гру слід сприймати як матч «Росія-Канада».

У молодіжних збірних грають тільки хокеїсти, які не досягли 20 років. Це - майбутнє нашого національного хокею.

Перший матч Суперсеріі завершився переконливою перемогою канадців з рахунком 7: 3. До кінця другого періоду Західна ліга вела з розгромним рахунком 6: 0. Однак в третьому періоді голи Кирила Цигуліна, Артура Лаут і дбав Фазлєєва врятували репутацію нашої команди, але не вберегли її від поразки. Ворота росіян захищали такі хокеїсти, як Максим Третяк і Олександр Трушков.