Збірна росії почала другий етап євротуру з хокею з поразки фінам

Вчора в Фінляндії почався другий етап Євротуру з хокею - «Кубок Карьяла». У стартовому матчі на льоду зустрілися хокеїсти збірної Росії і господарі турніру. Рахунок на табло був відкритий фіном Юусо Хіетаненом, проте ще до кінця першого періоду нашим хлопцям вдалося зрівняти рахунок - відзначився Юрій Александров. Потім після ще однієї шайби, забитої в ворота суперника Михайло Варнакова, росіяни деякий час лідирували, але недовго: ще до відходу на перерву збірна Фінляндії вирвалася вперед.

У третьому періоді росіяни зрівняли рахунок - закинути вдалося Віктору Тихонову. Однак фіни не мали наміру випустити перемогу з рук: крапку в цьому матчі поставив сакарі салмінен, чий кидок в результаті і виявився вирішальним.

Підсумок гри 4: 3 на користь Фінляндії. Втім, у росіян ще будуть шанси реабілітуватися. Сьогодні вони зіграють зі шведською командою, а в суботу проведуть матч зі збірною Чехії.