Як шведи росіян мексиканським супом нагодувати хотіли

Відео: З ЦИМ треба кінчати - Жак Фреско - Проект Венера

5: 4 - з таким рахунком діючі чемпіони світу поступилися вчора збірної Швеції з хокею. Росіяни грали в «рваний» хокей. Те пропустили дві шайби, потім відіграли їх, пропустили ще, відіграли, і так до буллітів, де господарі поставили крапку в першому матчі Кубка Карьяла і залишив росіян без перемоги.

Але не можна сказати, що гра не вдалася. Хокей вийшов видовищним, а форвард збірної Росії Денис Кокарев отримав справжнє задоволення від гри з Олександром Радулова.

«Коли почали виходити з Радулова, стало виходити. Зубов і Радулов зіграні, звичайно, а я з ними вперше граю. Але їх майстерність змушувало відповідати », - сказав Кокарев в інтерв`ю.

Звичайно, не обійшлося і без околоматчевих інтриг. Перш за все, в меню збірної виявився мексиканський суп, який, на думку лікаря, збірної, міг серйозно позначитися на стан животом хокеїстів. «Це просто мексиканська пастка з боку шведів!» - заявили Валерій Конов.

Відео: Разведопрос: Борис Юлин, бесіда про комунізм

Не зумівши пробачити давню битву під Полтавою, шведи пішли і ще на одну стратегічну хитрість: свою команду поселили поруч зі стадіоном, а гостей розмістили в якийсь селі за півгодини їзди від льодової арени. В результаті збірна Росії провели всього два тренування ігровим складом.

Нехай про супі і селі тренерський штаб каже жартома, але частка правди тут є. Перший період явно не задався. Медведєва видалили, а суперник тут же почав користуватися чисельною перевагою. Сначал Херслі пробив захист Галімова, потім Андреас Енгквіст.

Олег Знарок на другий період виставив вже інший склад. Радулова «посилили» Зубовим і Кокарєва, і трійка закинула дві шайби. Відзначився і Кугришев, який потрапив до збірної лише через травму Шмельова.

Другий період залишився за росіянами. Але господарі арени не розслаблялися. Встигнувши зрівняти рахунок до перерви, в третій частині «марлезонського балету». ВанДеллен швидко вивів свою збірну вперед. Перемога? Ще немає, слепиша зрівнює рахунок, і з цифрами 4: 4 на табло команди йдуть на перерву.

Додатковий час не виявило переможця, і прийшов час буллітів. В результаті з рахунком 2: 1 (5: 4) перемагає збірна Швеції.
Ну а шведські газети теж щосили намагалися деморалізувати противника і дружно розміщували на сторінках фото Олега Знарка з тим самим жестом, який він показав на чемпіонаті світу в Мінську Перу Мортсу, наставнику шведської збірної. Але головний тренер збірної Росії з хокею на провокації не піддався. Попереду у росіян гри з фінами та чехами.

Відео: Разведопрос: історик Борис Юлин про комунізм

Взяти участь в кінець хокейних матчів Євротуру, Кубка Карьяла і регулярного чемпіонату КХЛ можна в букмекерській конторі Sportingbet. Діють додаткові акції «10 євро безкоштовно»і бонус в 400 євро при реєстрації.