Росія стала чемпіоном світу з хокею, відправивши у ворота фінів 5 шайб

Тріумфом російських хокеїстів завершився сьогодні ввечері чемпіонат світу з хокею. Фінальний матч, на якому були присутні президенти трьох країн - Росії, Білорусії і Таджикистану - пройшов в гострій і напруженій боротьбі. Положення збірної Росії додатково ускладнювалося тим, що через дискваліфікацію на тренерській лаві не було Олега Знарка. Однак ні це дуже образливе для команди обставина, ні той факт, що суддями зустрічі Росія-Фінляндія виявилися німець і американець, не завадили нашим хлопцям буквально вирвати цю перемогу.

Перший тайм почався у вкрай напруженій обстановці: видалення і сутички заважали обом командам зосередитися власне на хокеї. Однак після того, як на 11-й хвилині Сергій Широков відкрив рахунок, почалася саме та гра, яку, мабуть, судилося увійти в історію світового хокею. Блискуче тримався голкіпер Сергій Бобровський, двічі рятуючи ворота російської збірної. Однак за три секунди до кінця першого періоду фіни зрівняли рахунок.

Другий період виявився дуже драматичним: обидві команди працювали на максимумі. На 26 хвилині Бобровський пропустив другу шайбу - у фінів з другого кидка забиває палоло. Однак при найпотужнішою підтримки трибун капітан нашої збірної Олександр Овечкін знову зрівнює рахунок. І більше наші хлопці не пропустили жодної шайби, хоча фіни продовжують активні атаки! А на 35-й хвилині неповторний Євген Малкін виводить збірну Росії вперед: на перерву команди розходяться з рахунком 3: 2.

У вирішальному, третьому періоді на 44-й хвилині найважливіший гол забиває Денис Заріпов, найстарший гравець у нашій команді, закріпивши відрив. І, нарешті, блискучу крапку в цьому матчі поставив Тихонов, точно переправив кинуту Олександром Кутузовим шайбу в ворота Рінне!

Результат фінального матчу Росія - Фінляндія 5: 2 на користь наших. Браво! Знарка вдалося створити дійсно команду, яка і продемонструвала сьогодні найкращий у світі хокей, по праву завоював титул чемпіона світу.