Збірна росії обіграла німеччину з рахунком 3: 0, але втратила овечкіна

На радість російських уболівальників, на що проходить в ці дні чемпіонаті світі збірна РФ з хокею здобула вчора шосту перемогу поспіль, обігравши з рахунком 3: 0 збірну Німеччини. Правда, в перші два періоди глядачам довелося похвилюватися - до кінця другого періоду рахунок на табло був таким же, як на початку зустрічі. Однак на завершальному етапі наші хокеїсти зібралися, і ворота німців нарешті були «роздруковані». Відзначився Вадим Шипачов Вадим Олександрович. Ще через кілька хвилин другу шайбу забив Сергій Широков. А на 59-й хвилині третю шайбу відправив у ворота противника Віктор Тихонов.

Відмінно зіграв і російський воротар Андрій Василевський. З завданих німцями 27 кидків по воротах голкіпер не пропустив жодного.

Однак перемога далася нашим хлопцям дорогою ціною: на жаль, в третьому матчі цієї зустрічі серйозну травму отримав Олександр Овечкін, так що можливо, йому доведеться пропустити решту матчів чемпіонату.