Росія перемогла німеччину і вийшла в півфінал

Як і очікувалося, російські хокеїсти перемогли німців у чвертьфіналі чемпіонату світу з хокею і вийшли в півфінал. Наступний матч, з фінами, стартує 21 травня о 16-й годині 15 хвилин і буде показаний у прямій трансляції каналом «Матч-ТВ».

Перший період гри з Німеччиною змусив уболівальників понервувати, адже саме німці забили гол першими і виглядали на початку набагато впевненіше, а наші співвітчизники не могли зрівняти рахунок.

Прорив стався в другому періоді: на першій же хвилині гол забив Вадим Шипачьов, після чого російські хокеїсти підбадьорилися, а німці стали допускати помилки. Другу шайбу в ворота Томаса Грайсса забив Євген Дадонов, а потім Шипачьов оформив дубль.

У третьому періоді свій довгоочікуваний гол забив Олександр Овечкін. Результат гри вже не викликав запитань. Збірна Росії перемогла з рахунком 4: 1.