Франція крупно обіграла ісландію і вийшла в півфінал

Чвертьфінальний матч Євро-2016 між збірними Франції та Ісландії кинув в глибокий траур англійців. Прикро адже програти команді, яка в наступній зустрічі пропустить цілих п`ять м`ячів від традиційних суперників англійців, французів.

Олів`є Жиру оформив дубль, ще по одному голу забили Поль Погба, Антуан Грізманн і Дімітрі Пайє. До честі Ісландії треба сказати, що скандинавські футболісти, незважаючи на провал оборони, все-таки змогли забити французам цілих два голи.

Цей матч виявився рекордним на плей-офф чемпіонату - і за кількістю голів, і по числу глядачів (на стадіоні «Стад-де-Франс» присутні 76 833 вболівальника). У першому таймі французи буквально розірвали оборону ісландців, і на табло був показаний рахунок 4: 0. У другому таймі ісландці зуміли зібратися з силами і забили 2 м`ячі у французькі ворота, пропустивши всього 1.

У півфіналі збірна Франції зіграє з Німеччиною. Тепер надійність французької оборони під питанням, а німці здаються фаворитами, незважаючи на втрати серед гравців.