Перегравши германію, франція вийшла в фінал євро 2016

Вчора, 7 червня, Франція обіграла Німеччину в одному з найдраматичніших матчів чемпіонату. До кінця першого тайму в цей результат мало хто вірив. Здавалося, що команда чемпіонів світу, навіть втративши перед цією зустріччю кількох провідних гравців, на полі абсолютно домінує і повільно, але вірно «дотискає» французьку оборону. Воротар Уго Льоріс насилу рятував свою команду від голу, який здавався неминучим.

Несподіванка трапилася на останній хвилині першого тайму, коли Швайнштайгер зіграв рукою в своїй штрафній. Арбітр призначив справедливий пенальті, Грізманн його реалізував.

Це був перелом у грі. У другому таймі німці продовжували брати в облогу французькі ворота, але їм фатально не щастило, а противник здійснював блискавичні, небезпечні контратаки. В одній з цих контратак Грізманн оформив дубль і став, схоже, національним героєм. Шість голів на чемпіонаті роблять Грізманн кращим бомбардиром.

До кінця матчу ще вірилося в чудо, але німці втомилися і нічого забити не змогли. Франція виграла з рахунком 2: 0 і вийшла у фінал. Команда зустрінеться зі збірною Португалії.