«Барса» поступилася «баварії», але вийшла в фінал ліги чемпіонів, дубль неймара, відео

Вчора, 12 травня, відбувся другий матч між «Баварією» і «Барселоною» за вихід у фінал Ліги Чемпіонів. У перший раз німці розгромно програли. Тепер «Баварії» потрібно було зробити неможливе - в гостьовому матчі з «Барселоною» ліквідувати розрив у три голи. Німці налаштувалися налаштована по-бойовому і обіцяли чотири м`ячі.

Здавалося, такий сценарій починає збуватися: вже на сьомій хвилині Мехді Бенатіа забив перший гол в ворота «Барси». Другий м`яч баварців забив на 59-й хвилині Роберт Левандовскі, третій, на 74-й - Томас Мюллер.

Відповіддю «Барселони» став Неймар.

Він забив два чудових голи в першому таймі. В результаті синьо-гранатові програли матч (2: 3), але все-таки виграли серію (5 голів «Барселони» в обох іграх проти 3 голів Баварії).

Цікаво, з ким зіграє «Барса» в фіналі - з «Ювентусом» або з «Реалом»? Це стане відомо вже сьогодні.