Португалія переграла польщу і вийшла в півфінал

Перший чвертьфінальний матч Чемпіонату Європи (Польща-Португалія) почався з феноменально швидкого голу Левандовскі (2-я хвилина). Португальській команді вдалося зрівняти рахунок вже на 13-й, після удару Ренату Саншеша. Після цього обидві сторони не могли забити м`яча у ворота понад сто хвилин. До закінчення додаткового часу рахунок виявився 1: 1.

Долю гри вирішила серія пенальті. Поляки, які вважалися фаворитами в цьому матчі, готувалися до нічиєї і серії одинадцятиметрових. Однак саме помилка поляка Якуба Блащиковські (португальська голкіпер зміг відбити його удар) визначила переможця в цій зустрічі.

Португалія здобула перемогу і вийшла в півфінал. Противник визначиться сьогодні, в матчі Уельсу з Бельгією.