Російські хокеїсти перемогли шведів і вийшли в півфінал

Відрадне для нашого хокею подія відбулася вчора, 14 травня, ввечері. Російська збірна з хокею впевнено переграла шведів в півфіналі чемпіонату світу з хокею. Матч викликав безліч побоювань, адже шведи - одна з найсильніших команд, на відбірковому етапі чемпіонату вони не програли майже ні одного матчу.

Підопічні Олега Знарка взяли бика за роги вже в перші хвилини: на 11-й забив гол Сергій Мозякин, на 17-й - Сергій Широков, на 21-й - Євген Малкін.

3: 0! Збірна заспокоїлася, перейшла до оборони - і втратила пильність. До кінця третього періоду шведам вдалося підтягнутися. На 55-й хвилині матчу рахунок був рівним і все повисло на волосині.

На щастя, інтрига зберігалася недовго. Вже через хвилину після третьої шведської шайби Євген Малкін вивів нашу команду вперед. Малкін тепер схвалив дубль і став головним героєм матчу. Скоро, на 59-й хвилині, гол Володимира Тарасенка не залишив збірної Швеції жодного шансу.

5: 3 - і наша збірна вже в півфіналі. Грати будемо з американцями. Артемій Панарін вже обіцяв «покарати школярів» за прикру поразку у відбірковому турі (тоді американці перемогли з рахунком 4: 2).