Збірна росії з хокею вибуває з боротьби за олімпійські медалі

До величезного розчарування російських уболівальників, в грі проти фінів наша збірна виявилася не на висоті. Незважаючи на вдалий початок - а рахунок матчу відкрив на восьмій хвилині Ілля Ковальчук - збірна Фінляндії на подив швидко відігралася, через прикру помилку Сергія Варламова. Окрилені легкою шайбою, фінські хокеїсти ще до кінця першого періоду відправили у ворота збірної Росії ще одну шайбу. І лише після того, як на 26 хвилині Мікаель Гранлунд закинув третю шайбу, головний тренер нарешті вирішив змінити воротаря.

Захищав Бобровський ввірений йому пост номер один вельми гідно, а в третьому періоді буквально врятував ворота від четвертої шайби. Однак реалізувати гольові моменти навіть при грі в більшості росіянам не вдалося. Таке відчуття, що нашим хокеїстам весь час трохи чогось не вистачало, і, незважаючи на достатню кількість небезпечних моментів і кидків по воротах фінів, зрівняти розрив в рахунку росіянам не вдалося. Підсумок матчу 3: 1 на користь Фінляндії, якій тепер в півфіналі зустрінуться зі Швецією.