Всі учасники 1/2 фіналу чм з хокею

У чвертьфіналі чемпіонату світу збірна Швейцарії в Стокгольмі взяла верх над командою Чехії з рахунком 2: 1. Рахунок в першому періоді відкрив швейцарець Денис Холленштайн. У другому ігровому відрізку Роман Йозі закинув у ворота чехів другу шайбу. У завершальній третині Зденек Кутлак скоротив розрив в рахунку, однак більшого чехам домогтися не вдалося, незважаючи на заміну воротаря в кінцівці зустрічі.

В інших чвертьфінальних матчах Швеція в серії буллітів здолала канадців (3: 2), а команда Фінляндії зуміла дотиснути непоступливих хокеїстів зі Словаччини (4: 3).

Раніше російська дружина зазнала розгромної поразки від американців. Таким чином, в 1/2 фіналу чемпіонату світу з хокею Швейцарія битиметься з США, в той час як за іншу путівку в фінал поборються Фінляндія і Швеція.

Півфінальні поєдинки відбудуться 18 травня.