Збірна росії з хокею вдруге програла чехам у виїзному матчі євротуру

Поразкою російської збірної з хокею закінчилася друга зустріч на льоду з командою Чехії в рамках Євротуру.

Уже в першому періоді чехи впевнено повели з рахунком 2: 0. Відзначилися Міхал Вондрка і Томаш Зогорни. Однак підопічні Олега Знарка зуміли зібратися і зрівняли рахунок. Забитими шайбами ​​відзначилися два форварда Антон слепиша і Антон Лазарєв. На перерву команди пішли з рахунком 2: 2.

У другому періоді завдяки точному кидку Міхал Вондрка збірна Чехії знову вийшла вперед. Але перевага виявилося недовгим - Андрій Попов забиває на початку третього, періоду, і майже всю заключну 20-хвилинку зберігається рахунок 3: 3.

Перемогу чехам забезпечив успішно реалізований за п`ять хвилин до фінального свистка буліт у виконанні Володимира Свачіни. Підсумок гри 4: 3 на користь Чехії.

Нагадаємо, що на матчах Євротуру збірну Росії представляли переважно молоді хокеїсти, на яких зробив ставку головний тренер. Так, середній вік російських хокеїстів, які вирушили до Чехії, всього 22,9 року.

Участь в двох виставкових матчах Євротуру, нехай і завершилися поразкою - найважливіший міжнародний досвід для хлопців. Нагадаємо, що найвідповідальніші матчі турніру ще попереду, так що нічого не втрачено.

Розклад матчів Еврохоккейтура можна подивитися тут. Дивимося хокей і вболіваємо за наших!