Російські програли чехам і вийшли з себе: відео хокейної бійки

Прикра поразка зазнала збірна Росії від чехів у матчі Євротуру 5 лютого, вчора. Матч проходив в гостях у чехів в Карлових Варах на стадіоні KV Arena.

Російська команда вирушила до Чехії в експериментальному складі, з молодими і перспективними гравцями. Середній вік наших спортсменів не досягав 23 років. Перспективним і молодим хокеїстам не вистачило досвіду, звідси і поразки з неприємним рахунком. Хоча гра і не була «побиттям немовлям» - наші хокеїсти теж створювали небезпечні моменти біля воріт чехів. Просто чехи свої шанси використали, гравці збірної Росії - немає.

Матч почався з гола Петра Коукал, який був забитий на третій хвилині: про це небезпечне хокеїста чомусь всі забули. В іншому, перший період пройшов в рівній боротьбі: можливо, у російської збірної навіть була перевага.

Другий тайм команда провела, прагнучи реваншу. Доля всієї зустрічі стала ясна протягом трьох хвилин, коли Домінік Симон і Михайло Міхал Вондрка на 32-й і 34-й хвилині довели рахунок до 3: 0 на користь чехів.

У третьому таймі не вдалося нічого змінити, хоча тренер Олег Знарок намагався поміняти тактику атаки. Пристрасті поступово розпалюються. В самому кінці гри російський хокеїст Євген Тимкин побив чеха Ярослава крісла, який, як стверджують, спритно спровокував Євгенія.

Їх бій «в партері» був досить жорстким, і двох хокеїстів розняли з працею. Відео бійки Тимкин і крісла:

Після матчу тренер Олег Знарок зробив хорошу міну при поганій грі. Він заявив, що наші хокеїсти «не програли» чехам в характері, але все-таки допустили кілька помилок, за які довелося заплатити.